Pigmenty, Barwniki, Chemia budowlana

Informacje
o firmie

 

DZIAŁALNOŚĆ

Firma TEFNAR zapoczątkowała swoją działalność w 1996 roku. Lata działalności ugruntowały naszą pozycję na rynku krajowym i europejskim, przede wszystkim, jako importera, eksportera i dystrybutora najwyższej jakości produktów chemicznych.
Swoją działalność rozpoczęliśmy od importu pigmentów nieorganicznych, posiadając ogromną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie uzyskaliśmy status oficjalnego przedstawiciela na rynku Polskim czeskiej firmy PRECHEZA - lidera w światowej produkcji bieli tytanowej oraz pigmentów żelazowych. TEFNAR to innowacyjna i dynamicznie rozwijająca się Firma.
Przez lata działalności poszerzamy nasz asortyment, wprowadzając do naszej oferty surowce chemiczne znajdujące zastosowanie w wielu segmentach przemysłowych.

MISJA

Nasza Firma dostarcza klientom produkty chemiczne i rozwiązania do dalszego przetwórstwa, sprzyjającego ich rozwojowi.
Nasz rozwój planowany jest w obszarze surowców chemicznych, które stanowią największy biznes w zakresie osiąganych przychodów. Wzrost w tym obszarze planujemy o rozszerzenie portfolio o kolejne surowce mogące kompleksowo zaopatrzyć naszych klientów.

NAGRODY

Nasza Firma została licznie uhonorowana nagrodami , świadczącymi o potencjale dynamicznego rozwoju.
Otrzymaliśmy nagrody min. od organizatorów Gazel Biznesu, organizacji nagradzającej podmioty przynoszące wysoki wzrost przychodów za dynamiczny rozwój w 2011, 2012, 2014, 2015 roku, oraz przez międzynarodową Grupę BISNODE , której Certyfikat potwierdza przynależność do grupy przedsiębiorstw , respektujących wiarygodność biznesową oraz gwarancję rzetelności Firmy która rekomendowana jest w nawiązywaniu kontaktów handlowych na całym świecie.

ISO 9001: 2008
Nasza Firma wdrożyła system ISO 9001:2008 , zgodnie z jego zasadami opieramy się na najwyższych standardach organizacyjnych oraz profesjonalnej obsłudze klienta .

Zapraszamy do współpracy z nami.

Biuro handlowe:
Al. IX Wieków Kielc 8/38
25-516 Kielce
e-mail: biuro@tefnar.pl

Tel:
+48 606 875 707
+48 41 348 03 43

Nasi
partnerzy
  • PRECHEZA
  • RIALTO
Zobacz paletę kolorów